Zarabiaj
online

Design

Przygotujemy spersonalizowany wygląd dla Twojego sklepu internetowego.

Target

Zadbamy również o newsletter oraz pomożemy Ci budować bazę nowych klientów.

Zasięg

Pokażemy Ci jak zwiększyć zasięg,
a także jak promować sklep w social media.

Wsparcie

Dostarczamy szkolenia i dajemy wsparcie w prowadzeniu sklepu.

Staramy się,
aby sieć była piękniejszym
miejscem każdego dnia.

Usługa obejmuje wykonanie projektu graficznego i zbudowanie sklepu internetowego przystosowanego do dalszego świadczenia usług.

4. Kodowanie

Wdrażamy wybrany
przez Ciebie projekt.

2. Wycena

Na podstawie
Twojego briefu
i konsultacji
wycenimy naszą
pracę.

5. Testowanie

Sprawdzamy
poprawność
działania strony
na popularnych przeglądarkach i urządzeniach.

3. Design

Przedstawimy Ci
projekt graficzny w 2 wersjach do wyboru.

6. Rozliczenie

Wystawiamy fakturę
vat i przekazujemy Ci wszystkie dane
dostępowe.

Angels of Rock

Sklep internetowy z odzieżą szytą z pasji i serca, dla małych i dużych kobiet. Strona oparta o platforme wordpress, posiada funkcję sprzedaży, płatności online, bloga, galerii oraz formularza kontaktowego i zapisu do newslettera.

Labambam

Sklep internetowy z elegancką odzieżą dziecięcą, prowadzony przez uzdolnioną mamę - krawcową. Sklep internetowy oparty o platformę prestashop. Posiada konfigurację z kurierami, social mediami i blogiem.

Arcanastones

Sklep internetowy z ręcznie robioną biżuterią z kamieni. Sklep internetowy oparty o platformę prestashop. Posiada konfigurację z kurierami, social mediami, newsletterem i blogiem.

Royalknitting

Sklep internetowy z ekskluzywną odzieżą dla dzieci. Sklep oparty o platformę prestashop. Posiada wszelkie konfiguracje niezbędne do prowadzenia sprzedaży w internecie. Obsługuje zapis do newslettera, przekierowuje do social mediów oraz posiada konfigurację z kurierami.

Biżuteria Rubin

Sklep internetowy Rubin z ręcznie robioną biżuterią posiada również boczne menu z podziałem na kategorie produktów. Poniżej zamieszczono również opinie ze strony facebook, które automatycznie aktualizują się każdego dnia. Na stronie można znaleźć też sekcję z blogiem, zapisem do newslettera, a także najnowszymi zdjęciami z instagrama.

Skotiilash

Strona internetowa stworzona z myślą o stylistkach rzęs. Serwis www stworzony na platformie wordpress, zawiera wszelkie informacje z zakresu stylistyki rzęs, blog, a także daje możliwość robienia zakupów.